Image 1
Image 2
Postare ( Sablon)

FOTBAL ELITE, LIGA 4, LIGA 5

Cine arbitrează meciurile din fotbalul județean sătmărean

Așa cum am mai scris, fotbalul județean sătmărean se află pe final de sezon de toamnă. Asociația Județeană de Fotbal Satu Mare a stabilit oficialii delegați în 4 și 5 noiembrie 2023 la meciurile din Liga 4 Elite, Liga 4, Liga 5 și nu numai.
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on twitter
Asculta acest articol

În rândurile următoare vă prezentăm programul din fotbalul județean.

 

Liga 4 ELITE, etapa a 10-a
Sâmbătă, 4 noiembrie
Ora 12:00-juniori / 14:00-seniori:
Oaşul 1969-Someşul Odoreu
A: Rebegea Ciprian
A1: Godeny Cristian
A2: Sabo Andrei
Obs. Gherasim Alexandru
Ştiinţa Beltiug-Schwaben Kalmandi Cămin
A: Chiorean George
A1: Rakoczi Kristof
A2: Reday Arpad
Obs. Pataki Zoltan
Unirea Tăşnad-ACS Botiz
A: Neichi Sergiu
A1: Matei Claudiu
A2: Nagy Szabolcs
Obs. Năstruţ Liviu
Duminică, 5 noiembrie
Ora 11:00-juniori / 13:00-seniori:
AFC Căpleni-Talna Oraşu Nou
A: Rebegea Ciprian
A1: Pop Emanuel
A2: Miclăuş Răzvan
Obs. Cseh Sandor
Turul/Partium-Fortuna Căpleni [devans] 4-0
Recolta Dorolţ stă

 

Liga 4 Seria A, etapa 9
Sâmbătă, 4 noiembrie
Ora 12:00-juniori / 14:00-seniori:
Someşul Oar-Kneho Urziceni
A: Lakatos Tibor
A1: Ardelean Vlad
A2: Bonţidean Daniel
Obs. Kegyes Tiberiu
Ora 14:00-seniori:
Stăruinţa Berveni-Frohlich Foieni
A: Sălăgean Norbert
A1: Moisa Florin
A2: Mihuţ Dan
Obs. Rozs Zoltan
Duminică, 5 noiembrie
Ora 11:00-seniori:
Voinţa Doba-Unirea Pişcolt
A: Matei Claudiu
A1: Por Cezar
A2: Mureşan Matei
Obs. Dumitraş Gheorghe
Ora 10:00-juniori / 12:00-seniori:
Viitorul Lucăceni-Crasna Moftinu Mic
A: Peter Alin
A1: Juhasz Tibor
A2: Csaba Kevin
Obs. Papp Ioan
Ora 12:00-juniori / 14:00-seniori:
Recolta Sanislău-Real Andrid
A: Moisa Florin
A1: Miron Ciprian
A2: Rakoczi Kristof
Obs. Moraru Nicolae
Ora 14:00-seniori:
CSM Victoria Carei II-Platanul Marna
A: Pop Lucian
A1: Pop Ianis
A2: Farkaş Florin
Obs. Indre Csaba
AS Ghenci-ACS Ciumeşti
A: Rad Bogdan
A1: Fuzi Răzvan
A2: Chiorean Casian
Obs. Dorca Marcel

 

Liga 4 Seria B, etapa 9
Duminică, 29 octombrie
Ora 12:00-seniori:
Înfrăţirea Tarna Mare-Codreana Homoroade
A: Bogdan Răzvan
A1: Raţiu Florin
A2: Ciobai Alin
Obs. Vigu Iosif
CSM Satu Mare II-Recolta Dorolţ II Dara, stadion Olimpia “Daniel Prodan”
A: Tincu Bogdan
A1: Marta Raul
A2: Jenifer Damian Denisa
Obs. Iuhas Ioan
Ora 14:00-seniori:
Voinţa Turţ-Voinţa Lazuri
A: Raţ Sebastian
A1: Bauer Adalbert
A2: Trella Zoran
Obs. Stoica Viorel
Cetate 800 Ardud-Dacia Medieşu Aurit
A: Sician Gabriel
A1: Petruţ Sebastian
A2: Iarmos Lucian
Obs. Turtureanu Ioan
Sporting Culciu-Victoria Apa
A: Chiorean Raul
A1: Moisa Gabriel
A2: Reday Arpad
Obs. Nagy Istvan

 

Liga 5, etapa 5
Duminică, 5 noiembrie
Ora 14:00-seniori:
Ugocea Porumbeşti-Vulturii Santău
A: Matei Claudiu
A1: Nagy Szabolcs
A2: Şiman Daniel
Obs. Şuta Nicolae
Olimpia Căuaş-Voinţa Lazuri 2 Bercu
A: Sălăgean Norbert
A1: Sălăgean Sarah
A2: Chiorean George
Obs. Por Constantin
Dacia Supur-Viitorul Viile SM, nu se dispută
Luceafărul Decebal-Olimpia Domănești, amânat

 

U14 Campionatul Naţional Juniori
Academia Partium – Minaur Baia Mare, sâmbătă, ora 10:00, Dinamo
A: Bogdan Răzvan
A1: Iarmos Lucian
LPS Satu Mare – Viitorul Cluj, sâmbătă, 16:00, Dinamo
A: Miclăuş Răzvan
A1: Coman Marius

 

CITEȘTE ȘI:

Postare ( Sablon)
Postare ( Sablon)

Fii primul care comentează

Lasă un răspuns