Olimpia Căuaș s-a retras de pe teren la Hodod. “Nu ne vom mai deplasa niciodată acolo!”

cauasDuminică s-a jucat etapa a 6-a din Liga a V-a de fotbal. Avem toate rezultatele în afară de cel de la Hodod – Căuaș. Echipa oaspete s-a retras de pe teren în minutul 37 la scorul de 1-0 pentru gazde.

“Au început să dea în noi, ne-a eliminat portarul în minutul 15, ni s-a anulat un gol perfect valabil. Nu se poate să fim tratați așa. Începând din momentul de față noi acolo nu ne vom mai deplasa niciodată. La Hodod sunt probleme tot timpul. Ce se așteaptă?”, ne-a spus Florin Mulcuțan din cadrul clubului Olimpia Căuaș.

Rezultate, clasament și etapa viitoare:Picture 1