Image 1
Image 2
Postare ( Sablon)

SPORT

Programul complet al meciurilor de la EURO

Programul complet al meciurilor de la EURO
Programul complet al meciurilor de la EURO
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on twitter
Asculta acest articol

 

 

 

Programul complet al meciurilor de la EURO

14 iunie

1. Germania – Scoția (Munchen), ora 22:00

15 iunie

2. Ungaria – Elveția (Koln), ora 16:00

 

3. Spania – Croația (Berlin), ora 19:00

4. Italia – Albania (Dortmund), ora 22:00

16 iunie

5. Polonia – Olanda (Hamburg), ora 16:00

6. Slovenia – Danemarca (Stuttgart), ora 19:00

 

7. Serbia – Anglia (Gelsenkirchen), ora 22:00

17 iunie

8. România – Ucraina (Munchen) ora 16:00

9. Belgia – Slovacia (Frankfurt), ora 19:00

10. Austria – Franța (Dusseldorf), ora 22:00

18 iunie

11. Turcia – Georgia (Dortmund), ora 19:00

12. Portugalia – Cehia (Leipzig), ora 22:00

19 iunie

13. Croația – Albania (Hamburg), ora 16:00

14. Germania – Ungaria (Stuttgart), ora 19:00

15. Scoția – Elveția (Koln), ora 22:00

20 iunie

16. Slovenia – Serbia (Munchen), ora 16:00

17. Danemarca – Anglia (Frankfurt), ora 19:00

18. Spania – Italia (Gelsenkirchen), ora 22:00

21 iunie

19. Slovacia – Ucraina (Dusseldorf), ora 16:00

20. Polonia – Austria (Berlin), ora 19:00

21. Olanda – Franța (Leipzig), ora 22:00

22 iunie

22. Georgia – Cehia (Hamburg), ora 16:00

23. Turcia – Portugalia (Dortmund), ora 19:00

24. Belgia – România (Koln), ora 22:00

23 iunie

25. Elveția – Germania (Frankfurt), ora 22:00

26. Scoția – Ungaria (Stuttgart), ora 22:00

24 iunie

27. Croația – Italia (Leipzig), ora 22:00

28. Albania – Spania (Dusseldorf), ora 22:00

25 iunie

29. Olanda – Austria (Berlin), ora 19:00

30. Franța – Polonia (Dortmund), ora 19:00

31. Anglia – Slovenia (Koln), ora 22:00

32. Danemarca – Serbia (Munchen), ora 22:00

26 iunie

33. Slovacia – România (Frankfurt), ora 19:00

34. Ucraina – Belgia (Stuttgart), ora 19:00

35. Cehia – Turcia (Hamburg), ora 22:00

 

36. Georgia – Portugalia (Gelsenkirchen), ora 22:00

Programul optimilor EURO 2024

29 iunie

37. 2A – 2B (Berlin), ora 19:00

38. 1A – 2C (Dortmund), ora 22:00

30 iunie

39. 1C – 3D/E/F (Gelsenkirchen), ora 19:00

40. 1B – 3A/D/E/F (Koln), ora 22:00

1 iulie

41. 2D – 2E (Dusseldorf), ora 19:00

42. 1F – 3A/B/C (Frankfurt), ora 22:00

2 iulie

43. 1E – 3A/B/C/D (Munchen), ora 19:00

44. 1D – 2F (Leipzig), ora 22:00

Programul sferturilor de finală de la EURO 2024

5 iulie

45. W39 – W37 (Stuttgart), ora 19:00

 

46. W41 – W42 (Hamburg), ora 22:00

6 iulie

47. W40 – W38 (Dusseldorf)

 

48. W43 – W44 (Berlin)

Programul semifinalelor EURO 2024

9 iulie

49. W45 – W46 (Munchen), ora 22:00

10 iulie

50. W47 – W48 (Dortmund) , ora 22:00

14 iulie

51. W49 – W50 (Berlin), ora 22:00

Postare ( Sablon)
Postare ( Sablon)

Fii primul care comentează

Lasă un răspuns