Image 1
Image 2
Postare ( Sablon)

SFÂRȘIT TRAGIC

Șofer de 36 de ani, mort într-un accident violent

Șofer de 36 de ani, mort într-un accident violent
Poliția continuă cercetările pentru a stabili circumstanțele exacte ale accidentului.
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on twitter
Asculta acest articol

 

 

 

Sfârșit tragic pentru un șofer pe drumul Oradea – Băile Felix, după ce mașina sa s-a izbit violent de un camion

 

 

Un grav accident rutier s-a produs marți pe drumul care leagă Oradea de Băile Felix. Un șofer în vârstă de 36 de ani și-a pierdut viața după ce autoturismul său a intrat în coliziune cu un camion.

 

 

Martorii au alertat imediat autoritățile, sunând la 112. La fața locului au intervenit de urgență echipajele de pompieri, care l-au găsit pe bărbat prins între fiarele contorsionate ale mașinii.

 

 

În ciuda eforturilor medicilor de a-l resuscita, victima nu a mai putut fi salvată. Poliția continuă cercetările pentru a stabili circumstanțele exacte ale accidentului.

 

 

Postare ( Sablon)

Fii primul care comentează

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*


Sigla Informatia Zilei

Minori satmareni, prinsi tot mai des la furat

Si la acest final de saptamana politistii satmareni s-au confruntat cu o serie de furturi. Unii dintre autorii acestor furturi sunt minori. O parte dintre minori au furat tigari si bauturi alcoolice.