Image 1
Image 2
Postare ( Sablon)
Postare ( Sablon)

FOTBAL JUDEȚEAN

Meciul Tășnad – Beltiug va fi condus de un arbitru venit din Europa League

Asociația Județeană de Fotbal Satu Mare a publicat programul din weekend-ul 28-29 octombrie 2023, la fel și oficialii delegați.
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on twitter
Acasa
Asculta acest articol

Astfel, la derby-ul din Unirea Tășnad și Știința Beltiug a fost delegat să arbitreze Szbolcs Kovacs, cel care joi a fost al patrulea oficial la meciul Leverkusen – Qarabag, scor 5-1, din Europa League.

 

Iată programul meciurilor din fotbalul județean:

 

Liga 4 ELITE, etapa a 9-a

Sâmbătă, 28 octombrie

Ora 12:00-seniori / 14:00-juniori:

Unirea Tăşnad-Ştiinţa Beltiug

A: Kovacs Szabolcs

A1: Sălăgean Norbert

A2: Moisa Florin

Obs. Petz Istvan

Ora 13:00-seniori / 15:00-juniori:

Talna Oraşu Nou-Oaşul 1969

A: Bathory Ştefan

A1: Matei Claudiu

A2: Nagy Szabolcs

Obs. Cseh Sandor

Duminică, 29 octombrie

Ora 12:00-juniori / 14:00-seniori:

Recolta Dorolţ-Schwaben Kalmandi Cămin

A: Raţ Sebastian

A1: Ardelean Vlad

A2: Batori Patrick

Obs. Gherasim Alexandru

Fortuna Căpleni-Someşul Odoreu

A: Bogdan Răzvan

A1: Rentea Florin

A2: Sabo Andrei

Obs. Vigu Iosif

Ora juniori-amânat / 14:00-seniori:

ACS Botiz-Turul/Partium

A: Chiorean Raul

A1: Pop Emanuel

A2: Miron Ciprian

Obs. Dumitraş Gheorghe

AFC Căpleni stă

 

Liga 4 Seria A, etapa 8

Sâmbătă, 28 octombrie

Ora 12:00-juniori / 14:00-seniori:

Someşul Oar-Viitorul Lucăceni

A: Raţ Sebastian

A1: Trella Zoran

A2: Raţiu Florin

Obs. Kegyes Tiberiu

Duminică, 29 octombrie

Ora 10:00-juniori / 12:00-seniori:

Crasna Moftinu Mic-Stăruinţa Berveni

A: Toth Kristian

A1: Bonţidean Daniel

A2: Estan Alex

Obs. Turtureanu Ioan

Ora 12:00-juniori / 14:15-seniori:

Platanul Marna-Recolta Sanislău

A: Peter Alin

A1: Juhasz Tibor

A2: Toth Kristian

Obs. Morar Nicolae

Ora 14:00-seniori:

Frohlich Foieni-Kneho Urziceni

A: Rad Bogdan

A1: Chiorean Casian

A2: Fuzi Răzvan

Obs. Papp Ioan

Real Andrid-AS Ghenci

A: Chiorean George

A1: Rakoczi Kristof

A2: Pop Ianis

Obs. Rozs Zoltan

ACS Ciumeşti-Voinţa Doba

A: Moisa Florin

A1: Sălăgean Sarah

A2: Heinrich Henrietta

Obs. Năstruţ Liviu

Unirea Pişcolt-CSM Victoria Carei II

A: Farkas Florin

A1: Csaba Kevin

A2: Moisa Gabriel

Obs. Racolţa Vasile

 

Liga 4 Seria B, etapa 8

Sâmbătă, 28 octombrie

Ora 12:00-seniori:

Victoria Apa-Înfrăţirea Tarna Mare

A: Pop Lucian

A1: Chiorean George

A2: Rad Bogdan

Obs. Stoica Viorel

Ora 14:00-seniori:

Voinţa Lazuri-Cetate 800 Ardud

A: Bogdan Răzvan

A1: Sician Marcel

A2: Coman Marius

Obs. Şuta Nicolae

Ora 15:00-seniori:

Recolta Dorolţ II Dara-Sporting Culciu

A: Por Constantin

A1: Godeny Cristian

A2: Por Cezar

Obs. Halici Eugen

Duminică, 29 octombrie

Ora 14:00-seniori:

Dacia Medieşu Aurit-CSM Satu Mare II

A: Mihai Marius

A1: Iarmos Lucian

A2: Marta Raul

Obs. Pataki Zoltan

Codreana Homoroade-Voinţa Turţ, amânat

 

Liga a V-a, etapa 4

Duminică, 29 octombrie

Ora 14:00-seniori:

Vulturii Santău-Dacia Supur

A: Matei Claudiu

A1: Sician Mihai

A2: Mureşan Casian

Obs. Iuhas Ioan

Voinţa Lazuri 2 Bercu-Ugocea Porumbeşti

A: Sician Gabriel

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Bâlc Csaba

 

Ora 14:15-seniori:

Olimpia Domănești-Olimpia Căuaş

A: Pop Lucian

A1: Sălăgean Norbert

A2: Bonţidean Daniel

Obs. Por Constantin

 

Viitorul Viile SM-Luceafărul Decebal, amânat

Ciornă automată