Image 1
Image 2
Acasa
Sigla Informatia Zilei
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on twitter
Asculta acest articol

Oaşul 1969 – Unirea Tăşnad 3-3
Talna Oraşu Nou – Olimpia MCMXXI 2-4
Recolta Dorolţ – AFC Botiz, amânat

1. Olimpia MCMXXI 1 1 0 0 4-2 6p
2. Oaşul 1969 1 0 1 0 3-3 4
3. Unirea Tăşnad 1 0 1 0 3-3 3
4. Recolta Dorolţ 0 0 0 0 0 2
5. Talna Oraşu Nou 1 0 0 0 2-4 1
6. Sportul Botiz 0 0 0 0 0 0

Platanul Marna – Real Andrid 3-0
Frohlich Foieni – Kneho Urziceni 4-0
AS Viitorul Lucăceni – Vulturii Santău 4-1
Somesul Oar – Recolta Sanislău 10-0
Victoria Carei II – Termala Dindeşti 3-0
Sch. Ciumeşti – Crasna Moftinu Mic 4-2

1. Platanul Marna 15 12 2 1 45-8 38p
2. Crasna Moftinu Mic 15 10 2 3 42-26 32
3. Frohlich Foieni 15 9 2 4 40-20 29
4. Real Andrid 15 8 4 3 39-21 28
5. Victoria Carei II 14 8 1 5 42-38 25
6. Schamagosch Ciumeşti 15 7 2 6 38-32 23
7. Someşul Oar 14 5 1 8 28-24 16
8. Kneho Urziceni 15 4 4 7 26-42 16
9. Viitorul Lucăceni 15 4 3 8 25-50 15
10. Recolta Sanislău 15 3 3 9 15-38 12
11. Vulturii Santău 15 3 1 11 24-45 10
12. Termala Dindeşti 15 3 1 11 13-39 10

Codreana Homoroade – Voinţa Lazuri 1-4
CSM Satu Mare II – Victoria Apa 3-5
Cetate 800 Ardud – Voinţa Doba 3-5
Dacia Medieşu Aurit – Someşul Odoreu 1-0
Recolta Dorolţ II Dara – LPS Satu Mare, nu se dispută
Voinţa Babţa – Ugocea Porumbeşti, nu se dispută

1. Recolta Dorolţ II Dara 12 11 1 0 42-14 34p
2. Victoria Apa 13 10 1 2 58-20 31
3. Dacia Medieşu Aurit 14 7 2 5 35-35 23
4. Voinţa Lazuri 13 6 2 5 41-26 20
5. Voinţa Doba 12 4 1 7 25-41 13
6. Codreana Homoroade 11 2 6 3 13-17 12
7. CSM Satu Mare II 10 4 0 6 29-44 12
8. Someşul Odoreu 10 3 1 6 20-23 10
9. Cetate 800 Ardud 10 2 2 6 24-32 8
10. Ugocea Porumbeşti 10 1 2 7 15-34 5
11. *Voinţa Babţa – retras 2 0 0 2 1-14 0
12. *LPS Satu Mare – retras 0 0 0 0 0-0 0

LIGA A V-A – SERIA A – ETAPA a 13-a
Olimpia Domăneşti – Dacia Supur 6-0
Gloria Moftinu Mare – Olimpia Căuaş –
Unirea Pişcolt – Luceafărul Decebal II 0-1

CLASAMENT
1. Luceafărul Decebal II 10 8 2 0 31-12 26p
2. Olimpia Căuaş 11 5 3 3 21-19 18
3. Unirea Pişcolt 10 5 2 3 19-14 17
4. Olimpia Domăneşti 11 4 2 5 24-20 14
5. Gloria Moftinu Mare 9 4 0 5 20-17 12
6. Dacia Supur 13 0 3 10 14-47 3

LIGA A V-A – SERIA B – ETAPA a 11-a
Unirea Bercu – Viitorul Viile SM, amânat
Sporting Culciu – Înfrăţirea Tarna Mare, amânat

CLASAMENT
1. Înfrăţirea Tarna Mare 9 7 1 1 34-10 22p
2. Viitorul Viile SM 8 5 0 3 27-18 15
3. Unirea Bercu 8 4 1 3 24-12 13
4. Sporting Culciu 9 0 0 9 8-53 0

Ciornă automată

Fii primul care comentează

Lasă un răspuns

Connect with