Image 1
Image 2
Postare ( Sablon)

FOTBAL

Foarte mulți oficiali sătmăreni delegați la meciurile FRF

Postare ( Sablon)
Postare ( Sablon)
Sfârșitul de săptămână, 19-22 octombrie 2023, aduce numeroase delegări ale unor oficiali sătmăreni la meciurile oficiale din campionatele organizate de FRF.  
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on twitter
Asculta acest articol

Cu toții, arbitri, asistenți, observatori au primit delegări de la meciuri din SuperLigă până la cele din campionatele feminine și  ale juniorilor.
Vă prezentăm lista cu aceste delegări în ordinea în care au apărut pe site-ul Comisiei Centrale de Arbitri. Cu mențiunea că numele unora apar de mai multe ori fiind delegați în zile diferite la meciuri de juniori și tineret.

 

• Ioan Alexandru Corb (arbitru): CSC Dumbăvița – CSM Alexandru (LIga 2)
• Ștefan Szilagyi (observator  arbitri):  Viitorul Cluj – Avântul Reghin (L3).
• Constantin Por (observator): Minerul Ocna Dej – Lotus Felix (L3).
• Sergiu Neichi (observatory): Sănătatea Cluj – Minaur Bai Mare (L3).
• Ovidiu Mazilu (arbitru rezervă), Octavian Șovre (observator arbitri): UTA Arad – Rapid (SuperLigă).
• Kopriva Zsolt și Kopriva Tamas (asistenți): Banat Girls – Farul Constanța (SuperLiga feminin).
• Marius Omuț (arbitru): CFR Cluj – Universitatea Craiova (Liga Elitelor U17).
• Kopriva Zsolt și Kopriva Tamas (asistenți), Raul Chiorean (rezervă): LPS Bihorul – Ripensia Timișoara (LIga Elitelor (U17).
• Ovidiu Mazilu (arbitru), Marta Raul și Istvan Batori jr (asistenți): CSM Olimpia Satu Mare – Academia Florești (LIga 3 feminin).
• Raul Chiorean (centru), Kristof Lukacs Rakoczy și Raul Marta (asistenți): Dăliana Carei – Universitatea Cluj (junioare U17).
• Raul Chiorean (centru), Kopriva Tamas (asistenți), Dragoș Bogdan: : LPS Bihorul  Ripensia Timișoara (Liga de Tineret feminin).
• Marius Omuț (arbitru): CFR Cluj – Universitatea Craiova (Liga de Tineret).

Postare ( Sablon)
Postare ( Sablon)

Fii primul care comentează

Lasă un răspuns