Image 1
Image 2
Postare ( Sablon)

Programul turului din sezonul 2017-2018, din Liga IV Elite, Liga IV și Liga V

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on twitter
Asculta acest articol

Asociația Județean de Fotbal Satu Mare a stabilit programul meciurilor din Liga IV Elite, Liga IV și Liga V. Totul începe pe 26 august. Dar iată programul complet al turului de campionat din sezonul 2017-2018:

Turul Ligii IV Elite
Etapa 1 (26-27 august)
• Voința Babța – Luceafărul Decebal
• FC Certeze – Talna Orașu Nou
• ACS Doba – Energia Negrești
• Dari Lipău – Turul Micula
• Crasna Moftinu Mic – Recolta Dorolț
• Știința Beltiug – CSM Carei

Etapa 2 (2-3 septembrie)
• CSM Carei – Dari Lipău (2-3 septembrie)
• Energia Negrești – Crasna Moftinu Mic
• Talna Orașu Nou – Voința Babța
• Recolta Dorolț – Știința Beltiug
• Turul Micula – FC Certeze
• Luceafărul Decebal – ACS Doba

Etapa 3 (9-10 septembrie)
• Știința Beltiug – Luceafărul Decebal
• Voința Babța – Turul Micula
• Energia Negrești – CSM Carei
• ACS Doba – Dari Lipău
• Talna Orașu Nou – Recolta Dorolț
• FC Certeze – Crasna Moftinu Mic

Etapa 4 (16-17 septembrie)
• Dari Lipău – Talna Orașu Nou
• Crasna Moftinu Mic – Știința Beltiug
• FC Certeze – Recolta Dorolț
• Voința Babța – CSM Carei
• ACS Doba – Turul Micula
• Luceafărul Decebal – Energia Negrești

Etapa 5 (23-24 septembrie)
• Crasna Moftinu Mic – Luceafărul Decebal
• CSM Carei – ACS Doba
• Dari Lipău – Energia Negrești
• Știința Beltiug – FC Certeze
• Recolta Dorolț – Voința Babța
• Turul Micula – Talna Orașu Nou

Etapa 6 (30 septembrie – 1 octombrie)
• Energia Negrești – Turul Micula
• Luceafărul Decebal – Dari Lipău
• Talna Orașu Nou – Crasna Moftinu Mic
• ACS Doba – Recolta Dorolț
• FC Certeze – CSM Carei
• Voința Babța – Știința Beltiug

Etapa 7 (7-8 octombrie)
• Voința Babța – FC Certeze
• Turul Micula – CSM Carei
• Recolta Dorolț – Energia Negrești
• Dari Lipău – Știința Beltiug
• Crasna Moftinu Mic – ACS Doba
• Luceafărul Decebal – Talna Orașu Nou

Etapa 8 (14-15 octombrie)
• CSM Carei – Recolta Dorolț
• FC Certeze – Dari Lipău
• Turul Micula – Luceafărul Decebal
• Talna Orașu Nou – ACS Doba
• Știința Beltiug – Energia Negrești
• Crasna Moftinu Mic – Voința Babța

Etapa 9 (21-22 octombrie)
• ACS Doba – Știința Beltiug
• Energia Negrești – Talna Orașu Nou
• CSM Carei – Crasna Moftinu Mic
• Dari Lipău – Voința Babța
• Recolta Dorolț – Turul Micula
• Luceafărul Decebal – FC Certeze

Etapa 10 (28-29 octombrie)
• Voința Babța – Energia Negrești
• FC Certeze – ACS Doba
• Dari Lipău – Recolta Dorolț
• Luceafărul Decebal – CSM Carei
• Talna Orașu Nou – Știința Beltiug
• Turul Micula – Crasna Moftinu Mic

Etapa 11 (4-5 noiembrie)
• Recolta Dorolț – Luceafărul Decebal
• Știința Beltiug – Turul Micula
• ACS Doba – Voința Babța
• Energia Negrești – FC Certeze
• Crasna Moftinu Mic – Dari Lipău
• CSM Carei – Talna Orașu Nou

Notă: Fiind în colaborare cu LPS Satu Mare, pentru a evita distrugerea terenului, meciurile de acasă ale Turului Micula se pot juca pe alt teren, conform unei cereri care a fost înregistrată la AJF Satu Mare.

Turul Ligii IV, Seria A

Etapa 1 (26-27 august)
• Viitorul Vetiș – Șoimii Mădăras
• Unirea Păulești – Atletic Craidorolț
• Speranța Halmeu – Victoria Apa
• Someșul Odoreu – Voința Lazuri
• Venus Dumbrava – Dacia Medieșu Aurit
• Sportul Botiz – Viitorul Viile Satu Mare
• AS Livada – Someșul Oar

Etapa 2 (2-3 septembrie)
• Dacia Medieșu Aurit – AS Livada
• Someșul Oar – Someșul Odoreu
• Viitorul Viile Satu Mare – Unirea Păulești
• Victoria Apa – Viitorul Vetiș
• Atletic Craidorolț – Speranța Halmeu
• Șoimii Mădăras – Venus Dumbrava
• Voința Lazuri – Sportul Botiz

Etapa 3 (9-10 septembrie)
• Speranța Halmeu – Unirea Păulești
• AS Livada – Atletic Craidorolț
• Viitorul Vetiș – Voința Lazuri
• Sportul Botiz – Șoimii Mădăras
• Venus Dumbrava – Someșul Oar
• Dacia Medieșu Aurit – Victoria Apa
• Someșul Odoreu – Viitorul Viile Satu Mare

Etapa 4 (16-17 septembrie)
• Someșul Oar – Victoria Apa
• Unirea Păulești – Someșul Odoreu
• Sportul Botiz – Venus Dumbrava
• Speranța Halmeu – Voința Lazuri
• Viitorul Viile Satu Mare – Dacia Medieșu Aurit
• Atletic Craidorolț – Viitorul Vetiș
• Șoimii Mădăras – AS Livada

Etapa 5 (23-24 septembrie)
• Viitorul Viile Satu Mare – Speranța Halmeu
• Dacia Medieșu Aurit – Sportul Botiz
• Voința Lazuri – AS Livada
• Viitorul Vetiș – Someșul Oar
• Victoria Apa – Șoimii Mădăras
• Venus Dumbrava – Unirea Păulești
• Someșul Odoreu – Atletic Craidorolț

Etapa 6 (30 septembrie – 1 octombrie)
• Unirea Păulești – Dacia Medieșu Aurit
• AS Livada – Venus Dumbrava
• Șoimii Mădăras – Someșul Oar
• Victoria Apa – Voința Lazuri
• Someșul Odoreu – Sportul Botiz
• Atletic Craidorolț – Viitorul Viile Satu Mare
• Viitorul Vetiș – Speranța Halmeu

Etapa 7 (7-8 octombrie)
• Speranța Halmeu – Soimii Mădăras
• Dacia Medieșu Aurit – Viitorul Vetiș
• AS Livada – Victoria Apa
• Sportul Botiz – Unirea Păulești
• Voința Lazuri – Atletic Craidorolț
• Venus Dumbrava – Someșul Odoreu
• Someșul Oar – Viitorul Viile Satu Mare

Etapa 8 (14-15 octombrie)
• Unirea Păulești – AS Livada
• Viitorul Viile Satu Mare – Șoimii Mădăras
• Dacia Medieșu Aurit – Speranța Halmeu
• Venus Dumbrava – Voința Lazuri
• Someșul Odoreu – Viitorul Vetiș
• Someșul Oar – Sportul Botiz
• Victoria Apa – Atletic Craidorolț

Etapa 9 (21-22 octombrie)
• Sportul Botiz – Victoria Apa
• Viitorul Vetiș – Unirea Păulești
• Șoimii Mădăras – Someșul Odoreu
• Atletic Craidorolț – Dacia Medieșu Aurit
• Voința Lazuri – Someșul Oar
• Speranța Halmeu – Venus Dumbrava
• Viitorul Viile Satu Mare – AS Livada

Etapa 10 (28-29 octombrie)
• Venus Dumbrava – Atletic Craidorolț
• Someșul Oar – Dacia Medieșu Aurit
• Unirea Păulești – Șoimii Mădăras
• Voința Lazuri – Viitorul Viile Satu Mare
• AS Livada – Speranța Halmeu
• Someșul Odoreu – Victoria Apa
• Sportul Botiz – Viitorul Vetiș

Etapa 11 (4-5 noiembrie)
• Șoimii Mădăras – Voința Lazuri
• Viitorul Viile Satu Mare – Venus Dumbrava
• Victoria Apa – Unirea Păulești
• Viitorul Vetiș – AS Livada
• Atletic Craidorolț – Sportul Botiz
• Speranța Halmeu – Someșul Oar
• Dacia Medieșu Aurit – Someșul Odoreu

Etapa 12 (11-12 noiembrie)
• Someșul Odoreu – Speranța Halmeu
• Someșul Oar – Atletic Craidorolț
• Venus Dumbrava – Victoria Apa
• Sportul Botiz – AS Livada
• Șoimii Mădăras – Dacia Medieșu Aurit
• Voința Lazuri – Unirea Păulești
• Viitorul Viile Satu Mare – Viitorul Vetiș

Etapa 13 (18-19 noiembrie)
• Viitorul Vetiș – Venus Dumbrava
• Victoria Apa – Viitorul Viile Satu Mare
• AS Livada – Someșul Odoreu
• Speranța Halmeu – Sportul Botiz
• Unirea Păulești – Someșul Oar
• Atletic Craidorolț – Șoimii Mădăras
• Dacia Medieșu Aurit – Voința Lazuri

Turul Ligii IV, Seria B

Etapa 1 (26-27 august)
• AS Căpleni – Olimpia Domănești
• Stăruința Berveni – Recolta Sanislău
• Victoria Tiream – Schamagosch Ciumești
• Unirea Pișcolt – Frohlich Foieni
• AS Ghenci – Real Andrid
• Vulturii Santău – Viitorul Lucăceni
• Kalmandi Cămin – Fortuna Căpleni

Etapa 2 (2-3 septembrie)
• Real Andrid – Kalmandi Cămin
• Fortuna Căpleni – Unirea Pișcolt
• Viitorul Lucăceni – Stăruința Berveni
• Schamagosch Ciumești – AS Căpleni
• Recolta Sanislău – Victoria Tiream
• Olimpia Domănești – AS Ghenci
• Frohlich Foieni – Vulturii Santău

Etapa 3 (9-10 septembrie)
• Victoria Tiream -Stăruința Berveni
• Kalmandi Cămin – Recolta Sanislău
• AS Căpleni – Frohlich Foieni
• Vulturii Santău – Olimpia Domănești
• AS Ghenci – Fortuna Căpleni
• Real Andrid – Schamagosch Ciumești
• Unirea Pișcolt – Viitorul Lucăceni

Etapa 4 (16-17 septembrie)
• Fortuna Căpleni – Schamagosch Ciumești
• Stăruința Berveni – Unirea Pișcolt
• Vulturii Santău – AS Ghenci
• Victoria Tiream – Frohlich Foieni
• Viitorul Lucăceni – Real Andrid
• Recolta Sanislău – AS Căpleni
• Olimpia Domănești – Kalmandi Cămin

Etapa 5 (23-24 septembrie)
• Viitorul Lucăceni – Victoria Tiream
• Real Andrid – Vulturii Santău
• Frohlich Foieni – Kalmandi Cămin
• AS Căpleni – Fortuna Căpleni
• Schamagosch Ciumești – Olimpia Domănești
• AS Ghenci – Stăruința Berveni
• Unirea Pișcolt – Recolta Sanislău

Etapa 6 (30 septembrie – 1 octombrie)
• Stăruința Berveni – Real Andrid
• Kalmandi Cămin – AS Ghenci
• Olimpia Domănești – Fortuna Căpleni
• Schamagosch Ciumești – Frohlich Foieni
• Unirea Pișcolt – Vulturii Santău
• Recolta Sanislău – Viitorul Lucăceni
• AS Căpleni – Victoria Tiream

Etapa 7 (7-8 octombrie)
• Victoria Tiream – Olimpia Domănești
• Real Andrid – AS Căpleni
• Kalmandi Cămin – Schamagosch Ciumești
• Vulturii Santău – Stăruința Berveni
• Frohlich Foieni – Recolta Sanislău
• AS Ghenci – Unirea Pișcolt
• Fortuna Căpleni – Viitorul Lucăceni

Etapa 8 (14-15 octombrie)
• Stăruința Berveni – Kalmandi Cămin
• Viitorul Lucăceni – Olimpia Domănești
• Real Andrid – Victoria Tiream
• AS Ghenci- Frohlich Foieni
• Unirea Pișcolt – AS Căpleni
• Fortuna Căpleni – Vulturii Santău
• Schamagosch Ciumești – Recolta Sanislău

Etapa 9 (21-22 octombrie)
• Vulturii Santău – Schamagosch Ciumești
• AS Căpleni – Stăruința Berveni
• Olimpia Domănești – Unirea Pișcolt
• Recolta Sanislău – Real Andrid
• Frohlich Foieni – Fortuna Căpleni
• Victoria Tiream – AS Ghenci
• Viitorul Lucăceni – Kalmandi Cămin

Etapa 10 (28-29 octombrie)
• AS Ghenci – Recolta Sanislău
• Fortuna Căpleni – Real Andrid
• Stăruința Berveni – Olimpia Domănești
• Frohlich Foieni – Viitorul Lucăceni
• Kalmandi Cămin – Victoria Tiream
• Unirea Pișcolt – Schamagosch Ciumești
• Vulturii Santău – AS Căpleni

Etapa 11 (4-5 noiembrie)
• Olimpia Domănești – Frohlich Foieni
• Viitorul Lucăceni – AS Ghenci
• Schamagosch Ciumești – Stăruința Berveni
• AS Căpleni – Kalmandi Cămin
• Recolta Sanislău – Vulturii Santău
• Victoria Tiream – Fortuna Căpleni
• Real Andrid – Unirea Pișcolt

Etapa 12 (11-12 noiembrie)
• Unirea Pișcolt – Victoria Tiream
• Fortuna Căpleni – Recolta Sanislău
• AS Ghenci – Schamagosch Ciumești
• Vulturii Santău – Kalmandi Cămin
• Olimpia Domănești – Real Andrid
• Frohlich Foieni – Stăruința Berveni
• Viitorul Lucăceni – AS Căpleni

Etapa 13 (18-19 noiembrie)
• AS Căpleni – AS Ghenci
• Schamagosch Ciumești – Viitorul Lucăceni
• Kalmandi Cămin – Unirea Pișcolt
• Victoria Tiream – Vulturii Santău
• Stăruința Berveni – Fortuna Căpleni
• Recolta Sanislău – Olimpia Domănești
• Real Andrid – Frohlich Foieni

Turul Ligii V

Etapa 1 (26-27 august)
• Egri Sasok Agriș – Prietenia Crucișor
• Speranța Bogdand – Dacia Supur
• Platanul Marna – Olimpia Căuaș
• Ugocea Porumbești – Recolta Turulung
• Gloria Moftinu Mare – Cetate Ardud
• Unirea Bercu – Codreana Homoroade
• Kneho Urziceni – Dorolț II – Dara

Etapa 2 (2-3 septembrie)
• Cetate Ardud – Kneho Urziceni
• Dorolț II – Dara – Ugocea Porumbești
• Codreana Homoroade – Speranța Bogdand
• Olimpia Căuaș – Egri Sasok Agriș
• Dacia Supur – Platanul Marna
• Prietenia Crucișor – Gloria Moftinu Mare
• Recolta Turulung – Unirea Bercu

Etapa 3 (9-10 septembrie)
• Platanul Marna – Speranța Bogdand
• Kneho Urziceni – Dacia Supur
• Egri Sasok Agriș – Recolta Turulung
• Unirea Bercu – Prietenia Crucișor
• Gloria Moftinu Mare – Dorolț II – Dara
• Cetate Ardud – Olimpia Căuaș
• Ugocea Porumbești – Codreana Homoroade

Etapa 4 (16-17 septembrie)
• Dorolț II – Dara – Olimpia Căuaș
• Speranța Bogdand – Ugocea Porumbești
• Unirea Bercu – Gloria Moftinu Mare
• Platanul Marna – Recolta Turulung
• Codreana Homoroade – Cetate Ardud
• Dacia Supur – Egri Sasok Agriș
• Prietenia Crucișor – Kneho Urziceni

Etapa 5 (23-24 septembrie)
• Codreana Homoroade – Platanul Marna
• Cetate Ardud – Unirea Bercu
• Recolta Turulung – Kneho Urziceni
• Egri Sasok Agriș – Dorolț II – Dara
• Olimpia Căuaș – Prietenia Crucișor
• Gloria Moftinu Mare- Speranța Bogdand
• Ugocea Porumbești – Dacia Supur

Etapa 6 (30 septembrie – 1 octombrie)
• Speranța Bogdand – Cetate Ardud
• Kneho Urziceni – Gloria Moftinu Mare
• Prietenia Crucișor – Dorolț II – Dara
• Olimpia Căuaș – Recolta Turulung
• Ugocea Porumbești – Unirea Bercu
• Dacia Supur – Codreana Homoroade
• Egri Sasok Agriș – Platanul Marna

Etapa 7 (7-8 octombrie)
• Platanul Marna – Prietenia Crucișor
• Cetate Ardud – Egri Sasok Agriș
• Kneho Urziceni – Olimpia Căuaș
• Unirea Bercu – Speranța Bogdand
• Recolta Turulung – Dacia Supur
• Gloria Moftinu Mare – Ugocea Porumbești
• Dorolț II – Dara – Prietenia Crucișor

Etapa 8 (14-15 octombrie)
• Speranța Bogdand – Kneho Urziceni
• Codreana Homoroade – Prietenia Crucișor
• Cetate Ardud – Platanul Marna
• Gloria Moftinu Mare – Recolta Turulung
• Ugocea Porumbești – Egri Sasok Agriș
• Dorolț II – Dara – Unirea Bercu
• Olimpia Căuaș – Dacia Supur

Etapa 9 (21-22 octombrie)
• Unirea Bercu – Olimpia Căuaș
• Egri Sasok Agriș – Speranța Bogdand
• Prietenia Crucișor – Ugocea Porumbești
• Dacia Supur – Cetate Ardud
• Recolta Turulung – Dorolț II – Dara
• Platanul Marna – Gloria Moftinu Mare
• Codreana Homoroade – Kneho Urziceni

Etapa 10 (28-29 octombrie)
• Gloria Moftinu Mare – Dacia Supur
• Dorolț II – Dara – Cetate Ardud
• Speranța Bogdand – Prietenia Crucișor
• Recolta Turulung – Codreana Homoroade
• Kneho Urziceni – Platanul Marna
• Ugocea Porumbești – Olimpia Căuaș
• Unirea Bercu – Egri Sasok Agriș

Etapa 11 (4-5 noiembrie)
• Prietenia Crucișor – Recolta Turulung
• Codreana Homoroade – Gloria Moftinu Mare
• Olimpia Căuaș – Speranța Bogdand
• Egri Sasok Agriș – Kneho Urziceni
• Dacia Supur – Unirea Bercu
• Platanul Marna – Dorolț II – Dara
• Cetate Ardud – Ugocea Porumbești

Etapa 12 (11-12 noiembrie)
• Ugocea Porumbești – Platanul Marna
• Dorolț II – Dara – Dacia Supur
• Gloria Moftinu Mare – Olimpia Căuaș
• Unirea Bercu – Kneho Urziceni
• Prietenia Crucișor – Cetate Ardud
• Recolta Turulung – Speranța Bogdand
• Codreana Homoroade – Egri Sasok Agriș

Etapa 13 (18-19 noiembrie)
• Egri Sasok Agriș – Gloria Moftinu Mare
• Olimpia Căuaș – Codreana Homoroade
• Kneho Urziceni – Ugocea Porumbești
• Platanul Marna – Unirea Bercu
• Speranța Bogdand – Dorolț II – Dara
• Dacia Supur – Prietenia Crucișor
• Cetate Ardud – Recolta Turulung

Postare ( Sablon)
Postare ( Sablon)

Fii primul care comentează

Lasă un răspuns